Často kladené otázky

Příjezd a odjezd

Check-in na recepci Grund resortu /budova hotelu před apartmány/ : od 16:00
Check-out na recepci Grund resortu: do 10:00, pozdější check-out dle obsazenosti a na dohodě s recepcí
Otevírací doba recepce: non - stop
V případě dotazů prosím volejte Tel.+420 604 273 293

Parkování

Každý apartmán disponuje parkovacím stáním /zdarma/ před domem. Lze také využít další parkovací plochy venku u cesty.

Uschování lyží/kola

Lyže nebo kola lze uschovat v technické místnosti, která je společná pro obě jednotky. 

Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena jen v některých apartmánech a za poplatek 450Kč/noc. Nutno vždy hlásit na recepci předem.

Snídaně

Snídaně lze objednat na recepci alespoň 24 hodin předem.

Cena snídaňového balíčku je 410Kč/2 osoby. Balíček je zanášen z hotelu v 8h ráno na Váš apartmán.
Snídaňový bufet v Grund restaurantu cca. 100m od apartmánu za 290 Kč/os. Snídaňová restaurace je otevřena každý den od 7:00 do 10:00.

Obědy a večeře

Využít můžete i posezení v nedaleké restauraci, kde se o Vás rádi postarají kolegové z Grund restaurantu. Lze si také objednat na restauraci a vyzvednout poté vybraná jídla osobně. Otevřeno máme denně od 11.30 - 22.00. Více informací o menu ZDE.

Pronájem a používání vybavení

Je možné si na recepci zapůjčit elektrický gril za poplatek 250Kč/den. Vlastní gril na dřevěné uhlí není z důvodu bezpečnosti povolen.

Zrušení rezervace

V případě nevratné rezervace, kdy host platí celou částku za pobyt ihned po vytvoření rezervace, je storno poplatek 100%.

Rezervaci je možné bezplatně zrušit do 17:00 5 dní před příjezdem. V případě pozdějšího storna Vám bude naúčtována částka ve výši 50% z celkové ceny pobytu.

Pobytové podmínky

PRO REZERVACE V TERMÍNU 20.12.20xx- 2.1.20xx jsou stanovené zvláštní podmínky rezervace, a sice úhrada zálohové faktury v minimální výši 50% z celkové ceny pobytu. Uhrazená záloha je nevratná. Pokud není zálohová faktura včas uhrazena, vyhrazuje si ubytovatel právo na zrušení rezervace.Obchodní a Storno podmínky
1. Ceny a služby.Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.
2. Zrušení pobytu zákazníkem. Zákazník je oprávněn zrušit objednávku 5 dní před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu reception@grundresort.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.
3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).
Apartmány Hrádeček v Mladých Bukách hodnocení