Často kladené otázky

Příjezd a odjezd

Check-in je možný od 16 hodin na recepci Grund resortu (mapa).
Check-out je do 10 hodin, pozdější odjezd je možné dohodnout s recepcí dle obsazenosti.
Otevírací doba recepce je non - stop
V případě dotazů prosím volejte Tel.+420 604 273 293

Parkování

Parkovat u nás můžete zdarma. Každý apartmán disponuje parkovacím stáním před domem. 

Snídaně

Snídaňový bufet je pro Vás připraven v Grund restaurantu v čase od 7:00 - 10:00.                 Cena je 290 Kč/dospělá osoba a 170 Kč/dítě.

Snídáte raději v soukromí? Nabízíme Vám možnost zakoupení snídaňového balíčku, který Vám v 8h ráno doručíme na Váš apartmán. Cena pro dvě osoby je 410 Kč.

Snídaně lze objednat na recepci hotelu Grund nejpozději do 20té hodiny den předem.  

Obědy a večeře

Využít můžete posezení v nedaleké restauraci Grund restaurant s krásným výhledem na okolní hory.  Přijďte si vychutnat nové letní menu. Jídlo je možné také objednat s sebou.

 Otevřeno máme denně od 11.30 - 22.00. Více informací o menu ZDE.

Wellness

Načerpejte energii a dopřejte si relax v naší wellness zóně nebo se nechte hýčkat a dopřejte si kvalitní masáž od našich certifikovaných masérů. Informace s otvírací dobou a kompletní nabídkou si můžete zobrazit ZDE  

Přejete si zarezervovat privátní vířivku s lahví sektu? Pro bližší informace kontaktujte prosím hotelovou recepci.

Uschování lyží/kola/kočárku

Lyže, kolo nebo kočárek lze uschovat v uzamykatelné technické místnosti, která je společná pro dvě jednotky apartmánů.

Zvířata

Pobyt s Vašim čtyřnohým mazlíčkem hlaste prosím předem na recepci. Pobyt je možný pouze  v některých apartmánech. Poplatek je 450 Kč/noc.

Gril

Nabízíme možnost zapůjčit si elektrický gril za poplatek 250Kč/den. Vlastní gril na dřevěné uhlí není z důvodu bezpečnosti povolen.

Nabíjení elektromobilů

Nabíjecí stanice je umístěna na horním parkovišti u hotelu. Pro využití stanice prosím kontaktujte hotelovou recepci.

Co ve volném čase?

Nabízíme Vám možnost využít slev s kartou hosta v Krajině pod Sněžkou. Pro více informací kontaktujte hotelovou recepci. 

Zrušení rezervace

V případě nevratné rezervace, kdy host platí celou částku za pobyt ihned po vytvoření rezervace, je storno poplatek 100%.

Rezervaci je možné bezplatně zrušit do 17:00 5 dní před příjezdem. V případě pozdějšího storna Vám bude naúčtována částka ve výši 50% z celkové ceny pobytu.

Pobytové podmínky

PRO REZERVACE V TERMÍNU 20.12.2024- 2.1.2025 jsou stanovené zvláštní podmínky rezervace, a sice úhrada zálohové faktury v minimální výši 50% z celkové ceny pobytu. Uhrazená záloha je nevratná. Pokud není zálohová faktura včas uhrazena, vyhrazuje si ubytovatel právo na zrušení rezervace. 


Obchodní a Storno podmínky

1. Ceny a služby. Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.
2. Zrušení pobytu zákazníkem. Zákazník je oprávněn zrušit objednávku 5 dní před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu reception@grundresort.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.
3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

4. Úklid. Základní úklid po odjezdu je v ceně pobytu. V případě velkého znečištění apartmánu či poškození jeho částí budeme po hostovi požadovat dodatečné náklady.

Apartmány Hrádeček v Mladých Bukách hodnocení