O projektu
Sem vložte podnadpis

Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského golfového klubu Grund Resort. Patnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje třicet apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet.

Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici a soubor dalších benefitů zahrnujících úklid, službu pokojských a běžnou údržbu.

Pro design navržených přízemních domů s plochou střechou je typická jednoduchá linie a prosklené průčelí s konzolí zastřešené terasy. Elegantní bílé fasády jsou doplněny kamenným obkladem soklu a dřevěným obkladem v prostoru terasy. Osou domu prochází krytý průchod, z něhož se vstupuje do jednotlivých apartmánů. Na něj navazují společné prostory skladu a technické místnosti.

Do apartmánu se vstupuje přes prostornou předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a malá kuchyňská linka. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. Jednotky velikosti 3 + KK mají navíc samostatnou toaletu a jednu ložnici.

Jednotný design interiérů je pečlivě navržen s ohledem na budoucí pronájem apartmánů. Vlastníkům apartmánů se však nabízí variabilita barevného ladění, která se týká barvy sedačky, skleněného obkladu v koupelně, závěsů a provedení niky uvnitř vestavěné skříně.

Apartmány Hrádeček jsou s ohledem na provozní náklady navrženy jako dřevostavba s důrazem na nadstandardní tepelně technické vlastnosti a precizní provedení detailů. Domy jsou vybaveny přímotopným podlahovým vytápěním.

Mladé Buky jsou z okraje Prahy dostupné za cca 1,5 hodiny, z Hradce Králové za necelou hodinu. Kromě golfového hřiště lze v Mladých Bukách navštívit bobovou dráhu, bike park, letní tubing a pro nejmenší je zde i vodní hřiště. V zimě zde funguje několik plně zasněžovaných sjezdovek, snowpark, běžkařský okruh a lyžařská škola. Pec pod Sněžkou je od resortu vzdálena 25 minut a Janské Lázně pouhých 12 minut, kde se nalézá i Stezka korunami stromů.

Mladé Buky nejsou na rozdíl od klasických horských destinací odříznuty od zbytku světa a tak v okruhu 45 minut je řada turistických cílů, namátkou Špindlerův Mlýn, skalní město Adršpach, Ratibořice s Babiččiným údolím nebo Stachelberg - největší moderní pevnost v Čechách. Do deseti minut od resortu je centrum okresního města Trutnov, kde naleznete mimo obchodů i kino, Společenské centrum s bohatým kulturním programem, plavecký bazén, koupaliště, tenisové kurty, bowling a řadu dalších aktivit.

Pokud hledáte místo, kam se budete s rodinou, s přáteli i s obchodními partnery rádi vracet, jsou Apartmány Hrádeček tím pravým místem. 


Deset důvodů proč apartmány u Hrádečku

 1. apartmán v těsné blízkosti zavedeného Skiparku a osm let fungujícího areálu designového hotelu a golfového hřiště
 2. vše v dosahu a na jednom místě /golf, hotel, wellness, restaurace, lyže/ bez front a čekání
 3. celoroční provoz hotelu a apartmánu: dvě sezony
  - zima /lyže, běžky, zimní skútry u hotelu/,
  - léto /golf 50 m, bobová dráha, bike park, dětský park 300 m /
  - mimosezona - business klientela
 4. snídejte s úžasným výhledem na panorama Krkonoš
 5. výborná dostupnost k horám i do okolních měst
 6. apartmán bez starostí - možnost údržby trávníků, vyhrnování sněhu - postaráme se o Vás
 7. bezpečnost v regionu
 8. zajímavý a stabilní výnos v případě pronájmu volných kapacit hotelu, napojení na rezervační systém fungujícího hotelu Grund resort
 9. apartmán do osobního vlastnictví v jedinečné lokalitě
 10. rekreace, aktivní odpočinek, stabilní výnos, jistota