Luxusní vybavení apartmánů

 • Apartmán 2KK, ubytování pro 2- 4 osoby

 1. Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou s plnohodnotnou matrací, určenou k trvalému spaní pro max. dvě osoby, křeslem, konferenčním stolkem, jídelním stolem až se čtyřmi židlemi, nově i nástěnným LED 50" monitorem s TV programy. Na pokojích je Wifi, dále pak jsou pokoje vybaveny centrálním řízeným topným systémem s možností kontroly teploty.

 2. Kuchyňská linka je součástí obýváku a obsahuje základní nádobí na vaření včetně restauračního inventáře a příborů. Kuchyň je vybavena vestavěnou troubou (nebo mikrovlnkou),lednicí, plotýnkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem na kapsle Nespresso a u většiny apartmánů i myčkou. U jednotlivých apartmánů se složení elektrospotřebičů může lišit a pro přesné vybavení je zapotřebí kontaktovat naši recepci.

 3. Chodba se skříní, věšákem, botníkem
 4. Ložnice obsahuje manželskou postel o velikosti 180/200 cm, noční stolky, židli, šatní skříň a povlečení.

 5. Koupelna zahrnuje toaletu, umyvadlo a sprchový kout nebo vanu, zrcadlo s poličkou, fén,ručníky

 6. Apartmán nabízí dvě terasy s možností venkovního sezení. Jižní terasa disponuje lavicí až pro 6 osob, severní terasa stolkem a 2-4 židlemi

 7. Okna jsou vybavena žaluziemi a závěsy s možností úplného zatemnění

 8. Před každým apartmánem je samostatné parkovací místo • Apartmán 3KK, ubytování pro 4-6 osob

 1. Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou s plnohodnotnou matrací určenou k trvalému spaní pro max. dvě osoby, křeslem, konferenčním stolkem, jídelním stolem se čtyřmi židlemi, nástěnným LED 50" monitorem s TV programy. Na pokojích je Wifi, dále pak jsou pokoje vybaveny centrálním řízeným topným systémem s možností kontroly teploty.

 2. Kuchyňská linka je součástí obýváku a obsahuje základní nádobí na vaření včetně restauračního inventáře a příborů. Kuchyň je vybavena vestavěnou troubou (nebo mikrovlnkou),lednicí, plotýnkou, rychlovarnou konvicí a u většiny apartmánů i myčkou. U jednotlivých apartmánů se složení elektrospotřebičů může lišit a pro přesné vybavení je zapotřebí kontaktovat naši recepci.

 3. Chodba s věšákem a botníkem
 4. Ložnice obsahuje manželskou postel o velikosti 180/200 cm, noční stolky, židli, šatní skříň a povlečení.

 5. Pokoj pro hosty obsahuje dvě postele s matrací 90/200cm, skříně a poličky
 6. Koupelna zahrnuje toaletu, umyvadlo a sprchový kout nebo vanu, zrcadlo s poličkou, fén, ručníky

 7. Toaleta zahrnuje wc, umyvadlo se zrcadlem, ručník
 8. Apartmán nabízí dvě terasy s možností venkovního sezení. Jižní terasa disponuje lavicí až pro 6 osob, severní terasa stolkem se 4 židlemi

 9. Okna jsou vybavena žaluziemi a závěsy s možností úplného zatemnění

 10. Před každým apartmánem je samostatné parkovací místo


Apartmány Hrádeček v Mladých Bukách hodnocení